Stylizacja do pracy, na randkę i na imprezę – jak dobrać biżuterie?

Dla wielu kobiet biżuteria to obowiązkowe dopełnienie każdego looku. Odpowiednio dobrane dodatki są oznaką dobrego stylu. Potrafią urozmaicić stylizację oraz nadać jej właściwego tonu. W zależności od wyboru, biżuteria ze stali chirurgicznej może dodać elegancji, zmysłowości, bądź odrobiny szaleństwa. W asortymencie Papagayo znajdziecie dodatki idealne na każdą okazję.

PROFESJONALNA ELEGANCJA

Wybierając biżuterię do pracy, powinnyśmy pamiętać o obowiązującym nas dress codzie, który często reguluje kwestie związane z akcesoriami. Tworząc biznesową stylizację dążymy do profesjonalizmu. Nie chcemy jednak zatracić samej siebie w pogoni za służbową elegancją. Dobierając biżuterię do pracy, pozostańmy więc wierne swojemu gustowi, lecz nie zapominajmy przy tym o wymaganej przez pracodawców skromności.

W przypadku biznesowej stylizacji świetnie sprawdzą się klasyczne rozwiązania – zawsze modne i stosowne. Minimalistyczne kolczyki, łańcuszek czy bransoletka na drobnym łańcuszku i delikatny pierścionek ze stali chirurgicznej. Prosty zestaw jest gwarancją sukcesu, jeśli stylowe łączenie biżuterii bywa dla Ciebie problematyczne. Efektowny look zapewni również pojedynczy akcent. Cięższe, długie kolczyki w połączeniu z eleganckim damskim garniturem to definicja klasy i szyku. W przypadku wyrazistych akcesoriów warto pamiętać o zachowaniu umiaru, aby w naszej stylizacji nie zapanował chaos.

KUSZĄCA ZMYSŁOWOŚĆ

Biżuteria jaką wybieramy, zazwyczaj stanowi odzwierciedlenie naszego charakteru. Uważny partner będzie w stanie wyczytać wiele informacji na Twój temat, jeśli zwróci uwagę na dobrane przez Ciebie dodatki. Subtelny, uwodzicielski naszyjnik i drobne, pięknie mieniące się kolczyki ze stali chirurgicznej odsłonią delikatną stronę Twojej kobiecości i bez wątpienia zauroczą Twojego wybranka. Bardziej wyrazisty zestaw zasygnalizuje, że jesteś osobą zdecydowaną i pewną siebie.

Na czym skupić uwagę podczas randkowego wieczoru?

Podobno mężczyźni największą uwagę skupiają na kobiecej szyi i nadgarstkach. Dobrym sposobem na wyeksponowanie tych partii będą kolczyki i bransoletka, najlepiej idealnie współgrający ze sobą zestaw. Jeśli wolisz postawić na subtelne podkreślenie dekoltu, zdecyduj się na delikatny naszyjnik ze stali chirurgicznej.

ISTNY ZAWRÓT GŁOWY

Impreza to czas, podczas którego pragniemy się wyszaleć. Dobra zabawa nie obejdzie się bez imprezowego looku, dlatego przygotowania potrafią trwać godzinami. Fryzura, ubrania, makijaż i oczywiście dodatki – wszystko musi ze sobą perfekcyjnie współgrać. To idealna okazja, aby pójść na całego i zapomnieć o wszelkich ograniczeniach. Najważniejsze, abyś w pełni wyraziła siebie i dobrze się czuła w swojej szalonej stylizacji. Wieczorem bez obaw możesz postawić na biżuterię pełną charakteru. Pancerki, bransoletki na grubym łańcuchu i bogato zdobione, długie kolczyki będą przyciągały liczne spojrzenia. Postaw na błysk. Cyrkonie pięknie będą odbijały błyskające światła i dodadzą Ci wieczorowego blasku
glamour. Impreza jest też świetną okazją, aby postawić na awangardowe motywy. Kolczyki z krzyżami, bransoletka ze stali chirurgicznej z bronią lub naszyjnik z wężem brzmią jak coś dla Ciebie?